Autoklíče s imobilizérem

1234Datový zdroj 2

Autoklíče a motoklíče

Vyrábíme kvalitní autoklíče a motoklíče kopírováním klíče nebo na elektronických CNC strojích dle zadání kódu klíče, tudíž nekopírujeme váš opotřebovaný klíč, ale vyrábíme originál. 

V případě ztráty klíčů jsme schopni zhotovit klíče i podle zámků. Pokud vám je klíč odcizen nebo byl ztracen, pomůže vám přestavba zámku a vymazání ztraceného autoklíče z řídící jednotky, což jsme u některých typů vozidel schopni provést.

Naše slžby poskytujeme v Kroměříži a okolí, jako je Zlín, Přerov, Prostějov, Vyškov, Olomouc, Uherské Hradiště a Brno.

Výroba klíčů se provádí ve většině případů na počkání přímo v naší prodejně. Zajistíme vám mechanické zhotovení klíče a zapsání klíče do řídící jednotky automobilu.

 Vše závisí na značce vašeho automobilu, typu a roku výroby. Vyrábíme také klíče sklopné (tzv. vystřelovací) s dálkovým ovládáním, nutno konzultovat dle typu vozidla a frekvence dálkového ovládání. 

Autoklíče a motoklíče vyrábíme téměř na všechny značky a modely běžné na tuzemském trhu. Od těch nejobyčejnějších tzv. zoubkových (např. Škoda 120, Favorit, Felície, Fiat atd.) přes gravitované tzv. vlnkové (např. WV Group, Bmw, Opel, Ford, Mercedes Benz, Alfa Romeo atd.), křížové (např. Citroen, Peugeot), klíče rakvičkové (např. Ford, Jaguár ). U vozů Ford vyrobíme náhradní klíč i bez tzv. master klíče. Dále nabízíme autoklíče s dálkovým ovládáním na mnoho dalších značek automobilů.

Pokud máte nějaký dotaz neváhejte nás kontaktovat. na tel: 608 449 032

POZOR Neváhejte s výrobou náhradního autoklíče!

Pokud vlastníte pouze jeden klíč od auta je dobré co nejdříve si nechat vyrobit druhý klíč. Duplikát klíče Vás vždy bude stát daleko méně, než když ztratíte poslední klíč a pak budete řešit jak klíč no nejrychleji vyrobit, protože klíč ztratíte vždy, když to zrovna nejméně potřebujete. Úplná ztráta klíčů, pak obvykle obnáší spoustu dalších více nákladů a prací, jako jsou otevření vozu, demontáž a montáž zámků, nebo spínacích skříněk, zjišťování tajných čísel k řídícím jednotkám, kódů mechanických, řezání klíčů dle zámků, vymazání ztracených klíčů z immo boxů, odvoz vozu do servisu, nebo přivolání služby, která provede tyto práce přímo u Vás, tam kde auto zůstalo zaparkované.

Zlomili jste váš poslední autoklíč?

Máte všechny jeho části? U nás to není žádný problém! Přijďte k nám a na počkání vyrobíme nový funkční klíč.

Typy imobilizérů a k čemu vlastně slouží

V 90. letech se ve světě autoklíčů zrodila novinka – nové modely aut získaly do klíče elektrický kód (imobilizér), pomocí kterého lze ovládat řídící jednotku (na té závisí nastartování vozu nebo jeho odemčení). Tím se zvýšil nejen komfort užívání vozu, ale především jeho zabezpečení. Rozlišujeme tři typy imobilizérů:

Imobilizér s pevným kódem – kód je stejný, proto k vytvoření kopie klíče není potřeba vůz
Imobilizér s kryptokódem – k výrobě a seřízení nových klíčů je potřeba vůz i původní klíče a vše se přehraje přes řídící jednotku
Imobilizér s plovoucím kódem – jedná se o nejbezpečnější systém ovladače, který při každém stisku generuje zcela nový kód a řídící jednotka je zároveň nastavena tak, že dvakrát stejný kód nepřijme.

Autoklíče MB a BMW

K vozům Mercedes Benz a BMW vyrábíme klíče obyčejné, nebo tzv. komfortní (nastrkávací) s dálkovým ovládáním. To vše včetně vyřezání planžety a přizpůsobení k vašemu vozidlu. U nás pořídíte plně funkční klíče pro vozy MB a BMW za nejnižší ceny.

Klic MERCEDES
Klic BMW 2

Autoklíč (Karta) Renault

Vyrábíme také karty Renault,včetně přihlášení do řídící jednotky automobilu. Karty mám běžně skladem,výroba je na počkání.
Klic RENAULT

Klíče s imobilizérem na stavební stroje

Vyrábíme autoklíče s imobilizérem na stavební stroje KUBOTA,JCB atd.

Ztratili jste poslední klíč k vašemu automobilu?

Nemusíte zoufat, i pro vás máme řešení! Je to trošku náročnější než připravit plnohodnotný duplikát z klíče, ale poradíme si 
s 99 % zámků a klíčů. V takovém případě od vás budeme potřebovat VIN vašeho vozu, podle kterého ověříme, že jste jeho majitel. Vůz potřebujeme pro spárování nového klíče a celého systému v autě.

Je nám ale jasné, že se k nám s autem bez klíče špatně dostanete, proto nás neváhejte kontaktovat a zašleme k vám rychlý tým SOS techniků, kteří za vámi přijedou, na místě vůz odemknou a udělají všechny kroky k tomu, abyste mohli své auto opět bez problémů využívat.

Nezapomeňte.....

  1. PIN kód klíče – Bývá součástí všech autoklíčů a je nezbytný pro výrobu většiny náhradních klíčů. V mnoha případech pomůže i diagnostika, díky které lze PIN zjistit.
  2. Klíče – Všechny, které k vozu máte – v případě imobilizéru s kryptokódem je bude potřeba přenastavit.
  3. VIN vozu a občanský průkaz – pokud nemáte k vozu žádný klíč, je nezbytné prokázat, že jste jeho majitelem.
  4. Váš vůz – u některých typů klíčů není vůz potřeba, v další řadě případů je nezbytný pro seřízení řídící jednotky.

Opravy dálkových ovladačů

Dokážeme se vypořádat takřka s jakoukoli poruchou dálkového ovladače automobilu. Naše služby v oblasti oprav dálkových ovladačů zahrnují:

  • výměny obalů
  • výměny planžet
  • výměny mikrotlačítek
  • výměny baterií