Rady

123Datový zdroj 1

Co dělat když...

V jakékoliv svízelné situaci, ať už máte zabouchnuté dveře nebo jste si zlomil klíč, vyčkejte příjezdu zámečníka. Pokud nejste odborníkem v této profesi, nepokoušejte se o žádné opravy, naděláte si tím více škody než užitku.

Volejte mobil 608 44 90 32

Zabouchnul jsem si dveřě

Nesnažte se dveře vyrazit či vylomit, došlo by tím k poškození dveří, zárubní a střelky zámku. Zámečník Vám dveře zpravidla otevře během několika málo minut a to bez poškození.

Zalomený klíč. Nejde vsunout náhradní klíč do vložky

Nepokoušejte se zbytek zalomeného klíče vyndat, zpravidla dojde k jeho posunutí dál směrem do vložky než k jeho odstranění. Zámečník Vám zbytek zalomeného klíče vyndá a vložku můžete nadále používat. Může se stát, že zbytek zalomeného klíče nepůjde vyndat, v tom případě Vám zámečník dveře otevře a vložku vyměn.

Ztratil jsem klíče. Potřebuji otevřít dveře

Před otevřením dveří požadujeme prokázání trvalého bydliště dle občanského průkazu. V případě přechodného bydliště nájemní smlouvu. Pokud nemáte nájemní smlouvu u sebe, byt Vám otevřeme pouze za asistence majitele bytu či za asistence policie.

Potřebuji opravit dveře po vloupání

Pokud zjistíte, že máte vykradený byt, nejprve zavolejte policii, která zajistí místo ohledání a poté si objednejte naši službu. Provedeme kompletní opravu, popř. doporučíme a namontujeme vhodné bezpečnostní zabezpečení.

Chci zabezpečit svůj majetek přídavným zámkem či bezpečnostním kováním

V tomto případě se jedná o objednávku. Nejlépe je si přijít vybrat zámek a kování na prodejnu, nebo stačí pouze zavolat , pokud již máte zámek a kování vybrán a domluvit si s námi Vám vyhovující termín a druh zabezpečení , který požadujete . Již telefonicky budete informováni o nejčastěji používaných druzích zámků i o jejich cenových relacích.